Fotoreporty

Jak probíhají semináře?

I učitelé ze základní školy si rádi zahrají a prověří svou finanční gramotnost. A jak jim Finanční svoboda šla? Skvěle! Společnost jim dělali lektoři Marie Kašparová a Josef Bella.

Finanční svoboda v podání učitelů

Petra Melcherová školí pravidelně a moc ji to baví. Tentokrát zavítala do Vodňan, kde si děti nejvíce pochvalovaly přednášku o investicích, praktickou část a příběhy ze života!

Žákům z Vodňan učarovaly investice

Školení na OA v Berouně dopadlo tak skvěle, že lektoři v čele s Veronikou Zemkovou pro studenty připravují akademii zaměřenou na zvýšení jejich hodnoty na trhu práce.

Studenti z obchodní akademie naslouchali se zájmem

Studenti Vysoké školy logistické si pod „dohledem" Viléma Mikešky zahráli hru Finanční svoboda a nasáli spoustu důležitých finančních vědomostí.

Přerovští studenti a Finanční svoboda

Michal Pipek a Šárka Zmeková si nemohli vynachválit, jak děti ze 4. a 5. třídy čile reagovaly na jejich dotazy. Kuba např. spatra objasnil rozdíl mezi čistou/hrubou mzdou.

Čtvrtá a pátá třída bodovala!

Vítězslav Koutný navštívil ZŠ Hořovice a o legraci nebyla nouze! Děti na příkladu s rohlíky neporozuměly, co dělá s penězi inflace, tak požádaly o vysvětlení na chlebu. Pomohlo to!

Deváťáci, rohlíky a inflace!

Vítězslav Koutný měl radost! 2/3 kvarty si šetří na horší, resp. lepší časy a student z oktávy čte Roberta Kiyosakiho. Rozdíl mezi debetní kartou a kreditkou ale neznají.

Spořiví gymnazisté Václava Hraběte překvapili lektora!

Poradce Vítězslav Koutný zaujal kladenské školáky. Společně si užili pro mnohé (ne)zajímavé téma, jak hospodařit s penězi.

Lehce nabyl, lehce pozbyl

Poradce Tomáš Bubeník v akci na Mendlovce. Jak se vyvarovat nebezpečných úvěrů už studenti vědí.

Vysokoškoláci a (ne)bezpečné úvěry

Lektor Ľuboš Mrázik přibližoval lidem s autismem základní finanční principy. A atmosféra panovala skvělá.

Spolupráce s NAUTIS

Každý měsíc se poradkyně Marcela Anderlová spolu se svými klienty a kolegy ponoří do hry Finanční svoboda.

Kdo si hraje, nezlobí!

Místo občanky dvě hodiny s penězi. Základní pravidla „dobrých“ a „špatných“ úvěrů a zacházení s penězi si děti vysvětlily s poradkyní Editou Smržovou a poradcem Šimonem Janovským.

Osmáci si přejí raketu i ostrov